Fotograf ślubny Zakopane – Śluby i Plenery fotograficzne w tatrach

Fotografia ślubna to jeden z segmentów mojej pracy fotografa. Stwórzmy razem piękny album z niepowtarzalnych emocji jakie towarzyszyć będą Wam w ten wyjątkowy czas. Uchwycę w kadry te piękne chwile i gesty w swobodnej atmosferze a w Wasze ręce oddam wspaniałe fotografie, które zostaną wspaniałą pamiątką na długie lata. Zapraszam – brychcyphoto.com – fotograf ślubny Zakopane

zdjęcie z pleneru ślubnego z lampa błyskową przy zachodzie słońca
czarno-biała fotografia Ślubna Zakopane
czarno białe zdjęcie ślubne z pleneru - rower
plener ślubny brychcyphoto
para ślubna fotografia
samochód na ślub brychcyphoto

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zakopanem

Mój pierwszy ślub jaki miałem przyjemność fotografować to właśnie ślub tej sympatycznej pary, którą widzicie Państwo poniżej, który odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Zakopanem. Poproszony o wykonanie zdjęć zostałem trochę przypadkiem i niespodziewanie na dwanaście godzin przed uroczystością. Pamiętam był dość późny wieczór gdy dostałem zapytanie od Pani z recepcji z pewnego pensjonatu, która kojarzyła moją osobę z opowieści iż zajmuje się fotografowaniem i zapytała czy byłbym zainteresowany wykonaniem reportażu ślubnego, który odbędzie się już następnego dnia w Urzędzie Miasta Zakopane. Długo się nie zastanawiając potwierdziłem swoją obecność na ślubie.

Mój pierwszy ślub - Urząd Stanu Cywilnego - fotografia ślubny Zakopane

Istnieje wiele powodów, dla których warto wykonać sesję ślubną w Zakopanem i okolicach. Oto kilka z nich:

  1. Piękne krajobrazy: Zakopane i okolice są znane z niesamowitych krajobrazów, które stanowią idealne tło dla sesji ślubnej. W tym regionie można znaleźć góry, jeziora, rzeki, wodospady i wiele innych naturalnych atrakcji, które stworzą niezapomniane wspomnienia.

  2. Klimatyczna architektura: Zakopane słynie z charakterystycznej architektury, która nawiązuje do regionalnego stylu. Znajdziesz tu piękne drewniane domy, kościoły, kaplice i wiele innych zabytków, które stanowią ciekawe tło dla sesji ślubnej.

  3. Bogactwo kultury i tradycji: Zakopane i okolice to również miejsce, w którym kultura i tradycja są wciąż żywe. Podczas sesji ślubnej można uwiecznić lokalne stroje, tańce, zwyczaje i inne elementy kultury, które stanowią ważną część historii i dziedzictwa tego regionu.

  4. Profesjonalne usługi fotograficzne: W Zakopanem i okolicach działa wiele doświadczonych fotografów, którzy specjalizują się w sesjach ślubnych. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje zdjęcia będą wykonane profesjonalnie i z dbałością o każdy detal.

  5. Romantyczna atmosfera: Zakopane i okolice to miejsca, które kojarzą się z romantyzmem i miłością. Sesja ślubna w tym regionie może więc być doskonałą okazją do uwiecznienia niezapomnianych chwil z ukochaną osobą w pięknej scenerii.

  6. Możliwość połączenia sesji z podróżą po regionie: Jeśli planujesz swój pobyt w Zakopanem i okolicach na dłużej, możesz połączyć sesję ślubną z podróżą po regionie. W ten sposób będziesz mógł zwiedzić najpiękniejsze miejsca i atrakcje turystyczne, a jednocześnie mieć zapewnione profesjonalne fotografie.

Podsumowując, sesja ślubna w Zakopanem i okolicach może być doskonałą okazją do uwiecznienia najpiękniejszych chwil z ukochaną osobą w niezapomnianej scenerii. To miejsce pełne uroku, kultury i tradycji, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoich zdjęciach.

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu – Marzenie niejednej Pary i fotografa

Nie ukrywam że jednym z moich fotograficznych marzeń była możliwość wykonania sesji ślubnej w miejscu wysoko w górach jakim jest Kasprowy Wierch, miejscu gdzie momentami widoki oraz ogarniająca przestrzeń zapierają dech w piersiach. Los chciał że spełnienie swojego fotograficznego marzenia uda mi się zrealizować przy ślubie Kamila i Magdy, którzy małżeńską przysięgę postanowili sobie złożyć właśnie na szczycie Kasprowego Wierchu.

No i nadszedł w końcu ten dzień i spotkaliśmy się we wcześniej umówionym terminie by wjechać wspólnie kolejką ponad chmury i przeżyć te niesamowite emocje (no właśnie chmury). Jak się okazało, wjeżdżając do góry napotkaliśmy gęste mgły i widoczność na samej górze była zarazem inspirująca przez niecodzienne zjawisko otaczających chmur ale zarazem też czuliśmy lekką obawę czy choć trochę zdjęć uda nam się wykonać z widokiem górskich panoram w tle. Jak się okazało chwila ślubu była bardzo niepowtarzalna i wyjątkowa ze względu na emocje jak i dość specyficzne otaczające nas pochmurne mleko ale żeby wykonać zdjęcia z widokami musieliśmy wjechać również na Kasprowy dnia następnego. Czy się opłacało…? Oceńcie sami, poniżej kilka zdjęć z drugiego dnia sesji.

Zdjęcie Kamila i Magdy w pobliżu dolnej stacji kolejki na Kasprowy WIerch.

Fotograf Ślubny Zakopane

 Kilka zdjęć z sesji fotograficznej na Kasprowym Wierchu.

Fotografia Ślubna Plener na Kasprowym Wierchu
Fotograf ślubny Zakopane - Sesja na Kasprowy wierch
czarno białe zdjęcie Pary Młodej w górach

Fotografuję głównie na terenie Zakopanego i okolic bo to właśnie w Zakopanem rozwijam swój warsztat fotograficzny i na co dzień mieszkam ale nie wykluczam pracy wyjazdowej czy to w Poznaniu, Krakowie na Pomorzu i innych rejonach nie tylko Polski.

 

 

Zapraszam do kontaktu pod nr tel. 731 155 745 lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. (ikonki przekierowujące do mediów społecznościowych w stopce strony).

Zapoznaj się z cennikiem

Zaglądaj na moje media społecznościowe Instagram oraz Facebook