Oferta i Cennik

Zobacz ile kosztuje sesja fotograficzna w Zakopanem?

Chcesz wiedzieć ile kosztuje sesja fotograficzna w Zakopanem – zapoznaj się z orientacyjnymi cenami umieszczonymi w moim cenniku

 

Fotografia Portretowa w Zakopanem

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem usług fotograficznych mojej firmy. Cenny podane są orientacyjnie i mogą nieznacznie ulec zmianie w zależności od specyfikacji zamówienia. Zdjęcia wykonuję głównie w Zakopanem i Okolicach ale mogę rozważyć inne lokalizacje również.

Sesje i plenery ślubne – Kasprowy wierch, Rusinowa Polana – Zakopane i okolice

Przedstawiam poniżej trzy przykładowe warianty cennika dla fotografii ślubnej w plenerze. Dla przykładów podałem orientacyjne ceny dla Sesji ślubnej plenerowej na Polanie Rusinowej i Kasprowym Wierchu gdzie wymagane jest wniesienie opłaty do TPN 150 zł, które juz ujałem w cenie sesji oraz przykładowa orientacyjna cena sesji poza Tarzańskiem Parkiem Narodowym.

Fotografia Wnętrz i Architektury, Nieruchomości – Zakopane i okolice

Przedstawiam poniżej trzy warianty podstawowe cennika dla fotografii wnętrz. Wierzę że dzięki współpracy ze mną zaprezentują Państwo swój obiekt noclegowy w godny i ciekawy sposób co powinno przełożyć się znacząco na zwiększenie ilości rezerwacji czy też ułatwi negocjowanie korzystnych warunków przy ewentualnej sprzedaży lub wynajmie długoterminowym. 

Jeśli masz niestandardowe zapytanie lub chcesz ustalić szczegóły odnośnie tego ile kosztuje sesja fotograficzna w Zakopanem to skontaktuj się ze mną

Jeżeli masz watpliwości lub pytanie niestandardowe napisz do mnie lub zadzwoń tel

+48 731 155 745

Zapraszam również do obserwowania moich profili społecznościowych Instagram oraz Facebook